4.5
11 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
כלב לון
 
 
 
 
 
 
 
072-3270173
 
 
 
מספר מקשר הסבר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פנסיון כלבים

 
 
פנסיון לחיות בית
 
 
 
כלב לון – פנסיון כלבים
 
 
 
 
פנסיון כלב לון מציע שירותי אירוח וטיפול בכלבים בהתאם לצורך – חופשה קצרה, מספר ימים, שבועות ואף חודשים. כל כלב מתגורר בתא בגודל 13 מטר מרובע, מרווח ונעים. בשעת טיול, הכלבים יוצאים לטיול בחצר מקורה בבטון, ובה מגוון רחב של גירויים, משחקים וצעצועים אטרקטיביים, כלי נירוסטה נקיים שבהם ניתנים המזון, שתייה וחטיפים. יש לציין, כי במקום ניתן מזון יבש המותאם לכלבים. במידה וצריך להאכיל כלב לפי הנחיות מיוחדות (למשל אם צריך להרטיב לו את האוכל), אנו מבצעים הכול לפי בקשת הלקוח.
 

בית אבות לכלבים

 
אנו מציעים שירות גם לבעלי כלבים מבוגרים ולכלבים שכבר אינם בקו הבריאות. כאשר הכלב מבוגר ואינו שולט בצרכיו או בשל סיבות שונות בעלי כלבים לא יכולים להחזיק אותו בביתם, הכלבים מגיעים לפנסיון כדי ליהנות ולקבל את העזרה הצמודה אשר דרושה להם. במקום ניתן טיפול שוטף לכלבים המתארחים ואף קיימת עזרה וטרינרית צמודה. בעלי הכלבים מקבלים עדכונים ומוזמנים להגיע לבקר בכל עת. מאחר ומדובר בתקופה ארוכה, קיימת התחשבות ולכן המחיר לטווח הארוך הוא זול יותר.
 

פנסיון לכלבים לטווח הרחוק

 
לעתים אנשים נאלצים לצאת לחו"ל לתקופה ארוכה של מספר חודשים ועד שנה - טיול ארוך, שליחות וכדומה. במקרים כאלה, הם משאירים את הכלבים בפנסיון שלנו, שזוכים לטיפול מסור ומקצועי ולפינוקים, ממש כמו כל הכלבים שמתארחים אצלנו
 

אילוף כלבים

 
אנו מאלפים כלבים ומחנכים גורים. הקורס מועבר על ידי איתן, אשר הוכשר לעסוק בתחום במסגרת קורס לאילוף כלבים. איתן נוקט בשיטה המעודדת את הכלב לשמר התנהגות נכונה, באמצעות טכניקת תגמול חיובי, שיטה הומנית ונעימה לכלב. שימו לב - ניתן גם ליצור קשר לגבי אילוף ללא קשר לשהייה בפנסיון.

*** לפנסיון מתקבלים אך ורק כלבים מחוסנים!****

לקבלת פרטים נוספים על השירותים של כלב לון – מוזמנים ליצור קשר בכל עת.
הצוות ישמח לענות על כל שאלה.